Športni dogodki in tekmovanja

Četrtek, 22. oktober 2015, Velenje

Odličen konec sezone v balinanju

Odličen konec sezone v balinanju

Balinanje

Že pred dvema tednoma se je končala  Štajerska liga v Balinanju za upokojence, v kateri je med petnajstimi ekipami  nastopala tudi naša ekipa KU-Gorenje. Naši tekmovalci so zasedli odlično četrto mesto. Za ekipo KU-Gorenje so nastopali : Ocepek M., Djordjevič M.,Vidali J., Kamenici I., Meža M., Hasičič R. Klauzner F. Lozič A.in Tamše F. Danes pa je bilo še zadnje dejanje pokalni turnir v organizaciji  KU-Gorenja, katerega se je udeležilo dvanajst ekip  po pet članov (udeležba ni bila obvezna, oz. Zaradi bolezni tri ekipe niso mogle sestaviti ekipe za nastop). Po žrebu prispelih ekip ob osmi uri zjutraj je nato ob 9,30 uri sledila  podelitev priznanj za sodelovanje v ligi, nato pa so prve tri ekipe ( 1. Gorica pri Slivnici, 2. Polzela in 3. Premogovnik Velenje ) prejele še medalje  za vseh osem članov v ekipi. Prav posebna  nagrada pa je bila letos prvič podeljena prvi ekipi, in to je bil prehodni pokal, na katerem so vpisane letnice in imena vseh ekip, ki so zmagovale od ustanovitve lige ( 2006 ) do danes. Nato pa se je ob deveti uri začelo v že kar precej hladnem vremenu, vendar suhem tekmovanje osmih ekip, štiri pa so čakale za nastop naslednjo uro. Ob piškotkih, kavi in čaju, pa tudi kačji slini jim ni bilo dolgčas ob pogledu na ekipe, ki so se kar pošteno zagnale v tekmovanju. Zelo smo na kraju bili dobre volje, ker je naša ekipa kljub dvema porazoma zasedla šesto mesto. Pred našo ekipo so bile naslednje ekipe : 1. Gorica pri Slivnici, 2. Premogovnik , 3.Šentjur in 4. Topošica, 5. Doberna itd… Med samim tekmovanjem , ki je bilo od osme ure zjutraj do sedemnajste ure popoldne, je vodstvo tekmovanja pripravilo enourni odmor za kosilo v bližnji restavraciji Arkada, kjer so bili vsi lepo postreženi in dobrodošli. Po končanem tekmovanju je vodja tekmovanja gospod Ocepek Mitja podelil prvim štirim ekipam lepe pokale, ki jih je priskrbela ekipa KU-Gorenje, ki je bila organizator tekmovanja

Ekipi pripadajo iskrene čestitke in velika obveza za naslednjo sezono.

 

T.F.