Športni dogodki in tekmovanja

Petek, 25. marec 2016, Velenje

Naše tekmovalke ponovile lanski uspeh v pikadu

Naše tekmovalke ponovile lanski uspeh v pikadu

Pikado

V sredo 23.03.2016 je bilo regijsko prvenstvo v PIKADU za moške in ženske ekipe, Letos pa je bilo v športnem parku REKS v Ravnah pri Šoštanju v organizaciji DU-Ravne. Tega prvenstva sta se udeležile tudi naši ekipi KU-GORENJE in sicer v naslednjih postavah :
Moški –, KOS Franc, DJORDJEVIČ Miodrag, LOVRAKOVIČ Jure, OCEPEK Mitja in MEŽA Mirko
Ženske – , FLIS Silva, LOVRAKOVIČ Marija, BRAČIČ Olga, JAKOP Doroteja in ŽIŽEK Katarina

Nastopilo je 11 moških in 11 ženskih ekip
Tekmovanje je potekalo brez večjih težav po dvokrožnem sistemu v organizaciji DU-Ravne pri Šoštanju pod vodstvom gospoda JANČIČA.

Na naše veliko veselje je pri ženskah zmagala naša ekipa, kjer so imele skoraj vse tekmovalke nadpovprečne rezultate.
Nič pa tokrat niso bili slabši naši moški , ki so zasedli tretje mesto,

Vrstni red pri ženskah je bil naslednji :

1. KU-GORENJE 1357 – 1297 = 2654 točk
2. DU-VELENJE = 2616 točk
3. DU-ŠKALE = 2534 točk

Vrstni red pri moških je bil naslednji :

1. DU- VELENJE = 2843 točk
2. DU- ŠALEK = 2662 točk
3. KU- GORENJE 1205 – 1336 = 2541 točk

Pri moških je najbolši rezultat dosegel DJORDJEVIČ Miodrag 713 točk, pri ženskah naša članica FLIS Silva 675 točk. Že nekaj let se naše ekipe udeležujejo tega tekmovanja , zato vsi pričakujejo , da bodo povsem v vrhu. Naša ženska ekipa pa je še posebej na udaru , ker je tokrat bila že tretjič prepričljivo na vrhu. Iskreno jim čestitamo in želimo ,da bi v jeseni bile zopet najboljše na državnem prvenstvu.

T.F.