Športni dogodki in tekmovanja

Petek, 26. junij 2020, Velenje

KU- GORENJA NA POKRAJINSKEM TEKMOVANJU V BALINANJU

KU- GORENJA NA POKRAJINSKEM TEKMOVANJU V BALINANJU

Že v sredini meseca maja bi moralo biti odigrano pokrajinsko tekmovanje v balinanju, vendar je Korona virus krojil termine. No končno se je le zbudilo izredno lepo jutro v torek ko so se na balinišču zbrale štiri ženske in štiri moške ekipe. Po hitrem žrebanju za medsebojne boje se je začelo ob osmi uri tekmovanje. Naša ženska ekipa je že kar v prvem kolu dobila zelo težke nasprotnice iz ekipe Šoštanja , ki so jih lani dvakrat premagale. Toda naše ženske niso zaigrale prepričljivo zato tudi rezultat 6 – 3 za Šoštanj ni bil presenečenje.

Naši ekipi so delale težave tudi ekipe Pesja in Velenja ,tako da so nakraju zasedle četrto mesto.

Tudi moška ekipa je za prvo srečanje dobila favorizirano ekipo DU- Šoštanja , ki jo je tudi malo podcenjevali. Naša ekipa je to srečanje prepričljivo zgubila z rezultatom 1- 8. V nadaljevanju je naša ekipa zaigrala veliko boljše vendar več kot tretjega mesta ji ni uspelo osvojiti.

Za ekipo KU-Gorenja so igrale : Jakop Doroteja , Flis Silva, Lozič Marica, Dvoršak Hermina in Korošec Antonija..

Za moško ekipo so igrali : Ocepek Mitja, Tovrljan Janez, Grajžl Ivan,Lozič Aleksander in Meža Mirko.

Srečanje je brez večjih problemov zelo dobro vodil sodnik Matjaž Knez , ki je na kraju spomočjo športnega referenta občinske športne zveze Borisa Zajca razglasil današnje rezultate.

Končni rezultati pri moških so bili naslednji :

1. DU – Velenje

2. DU – Šoštanja

3. KU – Gorenje

4. DU – Vinska gora

Končni rezultati pri ženskah so bili naslednji :

1. DU – Šoštanja

2. DU – Pesje

3. DU – Velenje

4. KU – Gorenje

Vodstvo kluba tokrat čestita obema ekipama in želi čimboljši rezultat v prihodnjem letu.