Izleti, skupni pohodi, letovanja, dogodki in kultura

Nedelja, 23. december 2012, Velenje

Polžki in pohodniki v NEZNANO

Polžki in pohodniki v NEZNANO

Izleti, letovanja in kultura

Za nami je bil še zadnji redni planinski pohod v letošnjem letu. Iz Florjana smo se napotili preko Lepe Njive, Šmihela nad Mozirjem do Brezja pri Mozirju. Pot ni bila zahtevna pa tudi predolga ne tako, da je bil čas tudi za postanek pri našem članu UO g. Marolt Tinetu. Seveda pa smo se tam tudi malo okrepčali in nadaljevali pot do našega končnega cilja gostišča »Vid«, kjer smo se dobili tudi z našimi »Polžeki« , ki pa so imeli nekoliko lažjo pot ( iz Mozirja do vasi Dol-Suha skozi Trnače ). Vseh skupaj nas je bilo 107.

Po kosilu smo se pa še pošteno zavrteli, tako kot znajo samo »mladostniki tretje življenske dobe«.

Seveda pa nas čaka še tradicionalni pohod na Tuševo 26. decembra. Dobimo se ob 13.30 uri pred gostiščem Verdev kjer se začenja naša pot.

Zapisala Mira Slemenšek