Za dušo in telo

Torek, 7. junij 2016, Velenje

ŠESTI POHOD ZA TELO IN DUŠO – GORA OLJKA 06.06.2016

ŠESTI POHOD ZA TELO IN DUŠO – GORA OLJKA 06.06.2016

Za dušo in telo

Ob oblačnem in nepredvidljivem vremenu smo se korajžno vkrcali na lokalca, ki nas je odpeljal v Podkraj. Tam pa pot pod noge in veselo v hrib. Malo po cesti več po stezah v gozdu in že smo nabirali gozdne sadeže. Z nabiranjem sadežev ni bilo težav saj so bile lestve že postavljene. Še malo okrepčila iz nahrbtnika, cinglanje v kapelici z zvončkom  želja . Za telo je poskrbel oskrbnik, za dušo pa smo obiskali lepo urejeno cerkev na GORI OLJKI. Spust je bil v ŠMARTNO OB PAKI, kjer so nas na železniški postaji poučevali kako lahko pridemo do kart za skupinski popust. Vožnja do Velenja je lepo potekala brez dolgih postankov. Če ni uspel pohod za 1. maj, je pa ta bil veliko boljši in lepši.

Vidimo se julija, obiskali bomo našega člana UO (seveda, če ne bo na dopustu).

Lep pozdrav do takrat Franci