Športni dogodki in tekmovanja

Torek, 16. junij 2015, Velenje

Ribiči KUG regijski prvaki

Ribiči KUG regijski prvaki

Ribolov

V sredo zjutraj je bilo ob velenjskem jezeru letošnje regijsko prvenstvo v ribolovu. Ekipo KU-Gorenja so tokrat zastopali naslednji tekmovalci : Klauzner Franc ,Klopotan Stjepan, Lamovšek Vili in Urbanc Rudi. Vsi naši tekmovalci so bili tokrat v drugem sektorju , ki jim je na kraju pripravil veliko veselje z najboljšim skupnim ulovom. V kratki izjavi je Klauzner rekel , da v zelo toplem jutru nikakor ni hotela nobena riba skoraj celo uro zagristi. Vendar ko pa je zagrabila je rekel pa je bila tista prava – velika.Zelo vesel je nadaljeval , enako pa tudi njegovi kolegi in rezultat je bil več kot odličen saj jim je prinesel prvo mesto in s tem tudi pravico do udeležbe na državnem prvenstvu , ki bo septembra v Markovcih.
Poleg naše ekipe so še nastopile naslednje ekipe : DU-Velenje, DU-Pesje, DU -Šoštanj in DU – Škale.

Na kraju je bil vrstni red naslednji :
  1. KU – Gorenje 8
  2. DU – Velenje 10
  3. DU – Pesje 10
  4. DU – Šoštanj 14
  5. DU – Škale 18

To bo našim ribičem že drugi nastop na državnem prvenstvu zaporedoma , vendar tokrat z osvojenim prvim mestom. Iskreno vsem tekmovalcem ter njihovem vodju Edotu čestitamo in želimo čimboljšo uvrstitev jeseni.

T.F.