Športni dogodki in tekmovanja

Torek, 16. julij 2019, Velenje

Tekma v lovu rib

Tekma v lovu rib

Tekma v lovu rib za memorial Ota Jedlovčnika 16.7.2OL9.

To je že 6. tema v njegov spomin. Bil je naš 1. član, ki je zapustil naše vrste in odšel v večna lovišča. Od takrat je naša julijska tekma posvečena v njegov spomin, ob enem pa tudi v spomin Milanu Ježovniku in Jožetu Plešeju.

Oto je bil dober prijatelj in tovariš ki je znal dvigniti razpoloženje med nami in ob naših piknikih poskrbel, da smo tudi dobro jedli.

Današnje tekme se je udeležilo 15 naših članov, ki smo skupaj nalovili v treh urah kar 48,26 kg rib. Vsi smo dobili spominske plakete, prvi trije pa tudi lepe pokale, ki jih je prispeval njegov sin Robert oziroma Robi.

      1. Vreča Branko 22,76 kg

      2. Urbanc Rudi 6,62 kg in

      3. Simončič Polde 5,66 kg.

Ostali pa smo skupaj ulovili 11,24 kg. Ribiška sreča je pač opoteča.

Edo Grazer