Letni načrt

PLANINSKA SEKCIJA

Pohodi so drugi petek v mesecu – organizator Miran Jančič
Mesec Datum Relacija Vodi
Januar 12.1.2018 Gaberke - Graška gora Marjan Skaza
Februar 9.2.2018 Mislinja - Graška gora Miran Jančič
Marec 9.3.2018 Planinsko zavetišče Vrhnika Miran Jančič
April 13.4.2018 Rogla - Kope Magda Žist
Maj 11.5.2018 Čepulje - Dražgoše Marjan Skaza
Junij 8.6.2018 Rudnica - Bohinjsko jezero Magda Žist
Julij 13.7.2018 Svinjak Marjan Skaza
Avgust 10.8.2018 D. Mojstrana - Vršič Miran Jančič
September 14.9.2018 Viševnik Marjan Skaza
Oktober 12.10.2018 Bizeljska pot Magda Žist
November 9.11.2018 Vremščica Miran Jančič
December 14.12.2018 Zaključni pohod vodje sekcij
December 26.12.2018 Pohod na Tuševo Marjan Skaza

POLŽKI

Pohodi so ob četrtkih – organizator Franc Kos.
Mesec Datum Relacija
Januar 12.1.2018 Gaberke - Graška gora
Februar 22.2.2018 Ankaran - Resslejev gaj
Marec 22.3.2018 Sladki Vrh - Zg. Velika
April 26.4.2018 Kum
Maj 10.5.2018 Straža pri Bledu
Junij 21.6.2018 Velika Planina
Julij 19.7.2018 Mojstrana - Vrata
Avgust 10.8.2018 D. Mojstrovka - Vršič
September 20.9.2018 Klemenča jama
Oktober 25.10.2018 Crngrob
November 23.11.2018 Semič
December 14.12.2018 Zaključni pohod
December 26.12.2018 Pohod na Tuševo

RIBIŠKA SEKCIJA

Tekmovanja od aprila do oktobra.
Mesec Datum Kraj
April 14.4.2018 Šmartinsko jezero
Maj 8.5.2018 Preserje
Maj 22.5.2018 Velenje
Junij 19.6.2018 Marof
Julij 17.7.2018 Mozirje - memorial Oto Jedlovčnik
Avgust 21.8.2018 Ribnik Marof - Ribnik
September 11.9.2018 Hotinja vas
Oktober 9.10.2018 Brdinje

IZLETI – DRUŽENJA – NARAVOSLOVJE – KULTURA

Mesec Datum Program Organizator
Marec 8.3.2018 Pohod za dan žena Franc Kos
Marec 27.3.2018 Terme - kopalni avtobus Zmaga Bratkovič
Maj 22. - 24.5.2018 izlet Bosna - Srbija Silva Flis
Junij 22.6.2018 Enodnevni izlet Miran Suhadolnik
Junij 26.6.2018 Kopanje na morju Zmaga Bratkovič
Julij Letno gledališče Studenec Franc Kos, Silva Flis
Julij 17.7.2018 Kopanje na morju Zmaga Bratkovič
Avgust 7.8.2018 Kopanje na morju Zmaga Bratkovič
Avgust 17.8.2018 Narava zdravi - Zreče, Rogla Franc Kos
November 8.11.2018 Martinovanje Miran Suhadolnik
November 23.11.2018 Srečanje športnikov Franc Tamše
December Novoletno srečanje Silva Flis

ŠPORT

Četrtek, 21.2.2018 - redni letni zbor članov kluba upokojencev v restavraciji Gorenje - Pod Jakcem
Šport Kje Kdaj Organizator
Namizni tenis Rdeča dvorana Petek od 19. do 21. ure
Balinanje Balinarski klub Sreda od 16. do 18. ure
Pikado Balinarski klub Sreda od 17. do 19. ure
Petanka Balinarski klub po dogovoru
Vrvično keglanje Balinarski klub Petek od 18. do 21. ure
Kopanje v termah Topolšica Ponedeljek - petek od 9. do 15. ure
Kopanje v termah Dobrna Ponedeljek - četrtek ves dan
Medico-Wellness Topolšica po dogovoru
Nordijska hoja Škalsko jezero - ribiška koča Četrtek ob 15. uri Olga Bračič
Pohod za dušo in telo Zbor pred pisarno kluba Prvi ponedeljek v mesecu; letni čas ob 8. uri, zimski čas ob 9.uri Franc Kos
Badminton Rdeča dvorana od 9. do 10. ure
Kolesarjenje po dogovoru po dogovoru
Letovanje na morju Junij in september